Contemporary Istanbul 2014

Bu yıl 9. kez düzenlenen Contemporary İstanbul’da Mixer de ikinci kez yer alıyor.  Fuarın bu seneki program direktörlüğünü Marcus Graf yapıyor.  12 Kasım’da ön izlemesi yapılacak fuar bu sene 13-16 Kasım tarihlerinde her zamanki gibi Lütfi Kırdar ve İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaretçilere açık olacak. Bu sene ise mekan tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yapılıyor.

CI Dialogues konferans programı, ses ve ışık enstalasyonları, interaktif video ve yeni medya işlerin yer aldığı Plug-in İstanbul Yeni Medya bölümü ve bu yılın konuk ülkesi olan Çin’den bir çağdaş sanatından seçkisi ile "New Horizons – Yeni Ufuklar” bölümleriyle oldukça ilgi çekici bir program bizi bekliyor gibi görünüyor. Bizim de en merakla beklediğimiz ve bu sene fuara yeni eklenen bölüm CI-Editions.

Mixer bu sene fuara Alican Leblebici, Berkay Buğdanoğlu, Cins, Dilek Öztürk, Egemen Tuncer, Giuseppe Lo Schiavo, Gülşah Bayraktar, Joshua Abelow ve Ozan Türkkan ile katılıyor. Fakat yine geçen seneki gibi Mixer’de yer alan tüm sanatçıların işlerini standımızda yer alan bilgisayarda, www.mixerarts.com dan online olarak da inceleyebileceksiniz. Lütfi Kırdar’ın alt katında yer alan LK 602 no’lu standımızda görüşmek üzere.

Tarih 30.10.2014

Etiketler: art fair, contemporary istanbul, art, gallery