Gökçe İrten ile Kolaj Atölyesi

  • Tarih: 13 Ocak 2018 Cumartesi

"Muhit" sergisinin son gününde Gökçe İrten'le kolaj atölyesi düzenliyoruz!

İrten'in ilk sergisi "Muhit", değişen kentleşme anlayışı, yaşam biçimlerinin dönüşmesi, yaşanmışlığı olan alanlardan her gün biraz daha fazla uzaklaşarak yabancılaştırılan insanların hissiyatlarına odaklanıyor. Bu kolaj atölyesi kapsamında katılımcılar, içinde yaşadıkları mahalle kültürü ya da hafızada kalanlardan esinlenerek muhit kartpostalları yapacaklar. Kolaj tekniğinin temelinde olan farklı parçalardan kompozisyon oluşturma, bireysel yorumlarla kendi bütününe varma durumu, ​İrten'in rehberliğinde ​katılımcıları da bir kez daha yaşam alanları üzerine düşünmeye çağırıyor.

Yetişkinler için düzenlenen atölyede gerekli malzemeler Mixer tarafından sağlanacak. Katılımcılar ayrıca kullanmak istedikleri kağıt, dergi, gazete benzeri malzemeleri getirebilirler. 

Kayıtlarımız doldu, ilginize teşekkür ederiz! Yedek liste için başvuru formunu doldurabilirsiniz. 12 Ocak Cuma günü kayıtları kesinleştirerek kalan kontenjan doğrultusunda sizi haberdar edeceğiz.Sorularınız için info@mixerarts.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Tarih: 13 Ocak 201​8​ Cumartesi​, 14:00-16:00

Ücret: 50 TL

Kontenjan: 15 kişi