Mixer @ STROKE Art Fair Münih

  • Tarih: 04 Mayıs 2016 Çarşamba - 08 Mayıs 2016 Pazar

Mixer, 4 - 8 Mayıs tarihleri arasında STROKE Art Fair Münih'te!

Mixer, Almanya’nın en heyecan verici sanat etkinliklerinden biri olan STROKE’a, Türkiye’de öne çıkan sanatçılar ile katılıyor. Mixer fuara optik yanılsamalar yaratan karakalem desenleriyle bilinen Kaan Bağcı, eski fotoğrafları değişik malzemelerle yorumlayan Gülşah Bayraktar, son zamanlarda adını kavramsal Typhon resim serisiyle ve metal üzerine yaptığı çalışmalarla duyduğumuz Berkay Buğdanoğlu, İstanbul sokaklarının vazgeçilmez sanatçısı Cins, kağıt kesmeleriyle ve yarattığı hikayelerle adından söz ettiren Melike Kılıç ve Julie Nymann’ın video işleri ile katılıyor.

Çağdaş sanat, tasarım ve müzik gibi birbirinden farklı yaratıcı alanları bir araya getiren STROKE Art Fair’de, Mixer sanatçılarının eserleri katılımcılara ve ziyaretçilere kültürel bir etkileşim olanağı sunuyor. 

Sanatçılar, fuar için özel ürettikleri işleri ve ilk kez Münih’te sergilenecek olan eserleri ile sanat izleyicisiyle buluşuyor. 4 – 8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan STROKE’da Mixer ve sanatçılarını A7 numaralı standında görebilirsiniz.